Ve dnech 23.10.-25.10. 2010 se uskuteční další seminář "Život se zdravými kopyty" - ZMĚNA TERMÍNU

01.09.2010 21:16

POZOR, TENTOKRÁT NA SEVERNÍ MORAVĚ

LHOTA u Háje va Slezsku, Mlýn u vodníka Slámy

Nový termín: 23.-25.10.2010
 

Seminář vás uvede do problematiky ježdění a chovu koní naboso a seznámí vás se všemi problémy, které způsobuje nedostatek pohybu, podkování, či špatná, nebo nedostatečná úprava kopyt. Poslední den semináře budete mít možnost pod dohledem lektora Patrika Spieledera (žák MVDr. Strasserové, nyní přednáší a provozuje kopytní kliniku v Rakousku), který vede celý seminář s překladem Stanislava Blechy (vystudoval jako Ošetřovatel kopyt u MVDr.Strasserové a přeložil její knížku Život se zdravými kopyty do češtiny), zkusit vystrouhat kopyto a pochopit principy úpravy podle MVDr.Strasserové. Získáte tím základní představu o tom, jak by mělo vypadat a upravovat se zdravé kopyto. Jedná se o třídenní kurz (2 dny teorie a 1 den praxe v úpravách kopyt).

Veškeré další informace rádi poskytneme na tel. +420 777662866 (MVDr.Lubica Mádrová) , nebo na e-mail info@strasser-kopyta.cz.

Prosím zájemce, aby se přihlásili nejpozději do 10.10. 2010

V současnosti probíhá 2.běh vyškolení v oboru Ošetřovatel kopyt dle Dr.Strasserové,který začal v únoru letošního roku a kterého se účastní 15 studentů .Jedná se o dvouleté dálkové studium. Další běh bude otevřen dle zájmu nejdříve v začátkem příštího roku. Prosíme případné zájemce aby svůj zájem projevili co nejdříve a bylo možno naplánovat začátek 3.běhu vyškolení.