Seminář "Život se zdravými kopyty"

16.09.2011 17:14

 

3.-4. prosince 2011 - Život se zdravými kopyty PDF Tisk Email

 

Další seminář „Život se zdravými kopyty“.

Seminář začne 3. prosince 2011 (sobota) v 8:00 dopoledne přednáškami. V neděli si vyzkoušíte vystrouhat mrtvé kopyto. Předpokládaný konec je v sobotu okolo 20:00 hodiny, v neděli 4. prosince cca v 16 hodin.

V teoretické části se dozvíte jak umožnit koni život naboso, budeme mluvit o funkci a anatomii kopyta a o jeho významu na celkové zdraví koně.V praktické části získáte představu o tom, jak upravovat kopyto do jeho přirozené podoby. Podle Vašich schopností a stavu kopyt Vašeho koně, si budete schopni tyto úpravy průběžně provádět na svém koni v období mezi návštěvami vyškoleného ošetřovatele kopyt.

Přihlášení – možno provést zasláním mailu na adresu: madrova@pandaplus.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Cena semináře je 5000,- Kč, pokud byste se přihlásili ve dvojici (rodinný příslušník, přítel/přítelkyně), cena pro druhou osobu je 2.500,- Kč.

Školitelé – MVDr. Pavel Mádr a Václav Vydra

Stravování - (není v ceně kurzu) -je možné objednat v místě školení

Ubytování -je možno zajistit v místě konání. Prosíme o potvrzení Vašeho požadavku na počet lůžek při přihlášení.

Místo konání - Ždáň u Slapské přehrady - Hotel Garni Petra www.ubytovaninaslapech.cz

Literatura- pokud jste ještě nečetli knížku MVDr. Strasserové „Celostní ošetřování kopyt koní“, případně „Podkování – je toto zlo opravdu nutné?, můžeme Vám obě zaslat (cena 280,-Kč/kus)

Je vhodné si tyto knížky před seminářem přečíst.

Kurzovné - můžete uhradit v hotovosti na místě, nebo převodem.


Budete potřebovat - pravý a levý kopytní nůž (možno zakoupit na místě, prosím o sdělení zda-li a který nůž plánujete na semináři zakoupit), rašpli, ochranné rukavice a pevné kalhoty (nejlépe chapsy), zápisník a tužku.
Vaše případné dotazy ráda zodpovím telefonicky 777 66 28 66, nebo e-mailem madrova@pandaplus.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Děkujeme a zůstáváme s pozdravem,

Za Institut celostní péče o koně,o.p.s.

MVDr. Lubica Mádrová a Václav Vydra