Novinky

SLAPY: Seminář Život se zdravými kopyty 31. KVĚTNA.-2. ČERVNA 2024

28.03.2024 14:01
Ve dnech 31. KVĚTNA.-2. ČERVNA se uskuteční další seminář Život se zdravými kopyty. Institut celostní péče o koně,o.p.s. Statek Malčany, obec Čím (okr.Příbram) na Google maps k nalezení pod...

[ZMĚNA TERMÍNU] SLAPY: Seminář Život se zdravými kopyty 22.-24. BŘEZNA 2024

02.11.2023 13:49
Ve dnech 22.-24. BŘEZNA se uskuteční další seminář Život se zdravými kopyty. Institut celostní péče o koně,o.p.s. Statek Malčany, obec Čím (okr.Příbram) na Google maps k nalezení pod Čím...

SLAPY: Seminář Život se zdravými kopyty 20.-22. ŘÍJNA 2023

12.06.2023 13:43
Ve dnech 20.-22. ŘÍJNA se uskuteční další seminář Život se zdravými kopyty. Institut celostní péče o koně,o.p.s. Statek Malčany, obec Čím (okr.Příbram) na Google maps k nalezení pod Čím 85 na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Zdravý kůň má zdravá kopyta

Koně jsou tvorové, kteří stejně jako psi provázejí člověka již několik tisíciletí. Lidé využívali a využívají jejich sílu, schopnosti a ochotu spolupracovat. Bohužel pro koně, stále ještě nerespektují jejich přirozené potřeby.

 

Nejdůležitější zásadou, kterou Dr. Strasser jako zvěrolékařka vytýčila pro léčení problémů, je

odstranění problémů místo léčby příznaků

Jeden bývalý žák přeložil toto lékařské pravidlo do latiny a vytesal do desky:

Doslovně přeloženo to znamená: „Odstraň příčinu, praví Strasser“.

Ošetřujeme – li něco lékařsky, aniž bychom se starali o odstranění příčiny, dopouštíme se systémové chyby! Většina příčin spočívá v podmínkách držení zvířat a v chybném ošetřování kopyt, z větší části v podkování.

Vysvětlení těchto věcí poskytují naše semináře a v zevrubnější podobě naše vyškolení na ošetřovatele kopyt.

Institut celostní péče o koně, o.p.s.

Metoda Dr. Strasserové

Metoda, kterou popsala, systematizovala a úspěšně praktikuje německá zvěrolékařka MVDr. Hiltrud Strasserová během 30-ti let na základě výzkumů, představuje celostní přístup pro chov koní. Ačkoliv je tato metoda myšlena především jako prevence obtížím, které jsou v dnešní populaci koní, poměrně běžné, umožňuje i částečnou nebo i úplnou nápravu již vzniklých potíží. A to i přesto, že jsou často konvenčními metodami považovány za nevyléčitelné.
Existuje mnoho způsobů, jak upravovat kopyta našich koní a metoda Dr. Strasserové je jedním z nich. Je však jednou z mála, které se nespoléhají pouze na dlouholetou praxi, ale problém zdravých kopyt zkoumá v souvislostech, pomocí vědecky uznávaných metod. Při výuce se zaměřuje nejen na "vědět jak", tedy na řemeslnou  stránku věci, ale klade velký důraz na "vědět proč", tedy na celkové znalosti o koni jako zvířeti i o jeho přirozených potřebách.
Pokud Vás tato metoda zajímá, jste na správném místě.

Vítejte!

Toto jsou oficiální stránky kopytní kliniky Dr. Strasserové, provozované s jejím schválením.

Dotazy a názory

Datum: 19.03.2024

Vložil: Harleyexene

Titulek: альмарель маг отзывы - как вернуть жену приворот

Маг Альмарель - настоящий профессионал своего дела! Я заказывала у него ритуалы магии и была приятно удивлена результатами. Его внимательное отношение к деталям и понимание потребностей клиента делают его услуги по-настоящему уникальными. Я благодарна Магу Альмарелю за то, что он помог мне изменить мою жизнь к лучшему. Рекомендую его услуги всем, кто ищет помощи в области магии.


маг альмарель отзывы
приворот на расстоянии без фото читать в домашних на парня
маг альмарель отзывы
приворот женатого мужчины на расстоянии без последствия в домашних условиях быстро
маг альмарель отзывы
маг альмарель отзывы


рунные привороты

Datum: 20.03.2024

Vložil: ArchieFoemn

Titulek: маг иннер руны отзывы - приворот вуду онлайн бесплатно

Маг Иннер - настоящий профессионал в своем деле! Я обратилась к нему за помощью в проведении ритуалов приворота, и результаты превзошли все мои ожидания. Иннер провел каждый ритуал с большим вниманием к моим потребностям, и я видела положительные изменения уже через короткое время. Благодаря его помощи я смогла привлечь к себе внимание мужчины моей мечты. Огромное спасибо Магу Иннеру за его талант и профессионализм.иннер отзывы маг
иннер отзывы маг


гадания, привороты

Záznamy: 895 - 896 ze 990
<< 446 | 447 | 448 | 449 | 450 >>

AKTUALIZACE:

Výukové materiály pro studium ortopedii kopyt nyní vyšly jako kniha.

Knihu je možné získat v  Institutu celostní péče o koně .

  

Náhled knihy - klikněte na obrázek


V reakci na články a diskuze na Equichannelu, pro "nevěřící Tomáše" dokládáme existenci výukových skript v češtině a veřejně dostupné video s ukázkami vyléčených koní (v němčině).

 

skripta_obsah.pdf (1 019,2 kB)

 video: Katla-Fallstudie-Hufrehe-laminitis